Sıkça Sorulan Sorular

Sosyal Halı Sahaya Üye Olmak Tamamen Ücretsizdir. Maç Kayıtları İçin Tesisinize Herhangi Bir Maç Kayıt Ücreti Ödemezsiniz. Tesisiniz Sosyal Halı Saha Üyesi Olup , Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek Adına Fedakarlık Etmekte ve Ücret Ödemektedir. Lütfen Tesisinize Bu Hizmeti Size Ücret Almadan Sağladığı İçin Duyduğunuz Memnuniyeti İletiniz.
Sosyal Halı Saha Üyesi Olan Tüm Tesislerde Maçlarınızı Ücretsiz Olarak İzleyebilirsiniz.Üye Tesislerimiz Listesinden Size En Yakın Sosyal Halı Sahayı Kolayca Bulabilirsiniz.
Yayınlanan normalleşme takvimine göre 1 haziran 2020 de spor tesislerinin açılacağı duyuruldu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 18 Mayıs ta yaptığı açıklamaya göre tüm “Tüm sektörlerde ilgili normalleşme planının hayata geçirilmesinde dikkat edilecek husuları gösteren rehberler açıklandı şeklinde belirtilmiştir.”Normalleşme takvimine göre uygulanması gereken tedbirler elimize ulaştıktan hemen sonra tedbirlerle birlikte buradan duyurulacaktır.Normalleşme takvimi,halısahalar ne zaman açılacak? , spor tesisleri ne zaman açılacak ,halı sahalardaki covid19 tedbirleri , halı sahalar normalleşme takviminde nelere dikkat edecek?
Sosyal Halı Sahaya Üye Olmak Tamamen Ücretsizdir.Üye Olduğunuzda Sitemizin Sunmuş Olduğu Tüm İmkanları Sınırsız Olarak Kullanabilirsiniz. Bu İmkanlar;Maçlarda , Gollerde ve Profillerde Yorum Yapabilme,Profil Oluşturarak Diğer Üyelerle Mesajlaşma,Arkadaşlarını Takip Edebilme ve Takip Edilme,Maçlardan Dilediğiniz Pozisyonu Kesebilme,Haftanın Golüne Aday Olabilme,Maçlara ve Gollere Oy Verebilme,Üye Tesislerle Mesajlaşabilme,Kendi Maç ve Gol Arşivinizi Oluşturabilme, Tüm Maçlarınızı ve Gollerinizi Sosyal Medyada Dilediğinizce Paylaşabilme,Tüm Sosyal Medya Hesaplarınızı Üyeliğinize Entegre Edebilme gibi Saymakla Bitmeyecek Bir Çok Avantajdan Hiçbir Ücret Ödemeden Yararlanabilirsiniz.
Bulunduğunuz Yere En Yakın Sosyal Halı Sahayı,Saha Arama Modülümüzü Kullanarak Bulabilirsiniz.
Her Halı Saha Sosyal Halı Saha Değildir.Maç Yaptığınız Tesis Sosyal Halı Saha Üyesi Değilse Tesisinize Bizi Tavsiye Edebilir yada Tesisinizi "Sosyal Halı Saha Başvuru" Bölümünde Bulunan Form ile Tesis ve Yetkililer Hakkında Detaylı Bilgi Paylaşarak İletişime Geçmemize Yardımcı Olabilirsiniz.
Maç Videosunun Altında Bulunan Gol Kes Butonuna Pozisyonunuzun Başlangıç ve Bitiş Sürelerini (Dakika:Saniye ÖRN: 03:05-03:40 )Yazarak Dilediğiniz Anı Kesebilirsiniz.Kestiğiniz Video Otomatik Olarak Profilinizde ki "Gollerim" Bölümüne Eklenecektir. Golünüzün Oluşma Süresi Yoğunluğa Göre Değişiklik Gösterebilir,Golünüz Oluştuğunda Sistemde Kayıtlı Mail Adresinize Bildirim Gelecektir. Gol Kesebilmeniz İçin Sitemize Ücretsiz Olarak Üye Olmanız Gerekmektedir.
Kesilen Her Gol Haftanın Golüne Otomatik Olarak Aday Olmaktadır. Haftanın Golü Oylaması İçin Her Gol Maç Saati Dikkate Alınarak 7 (7yedi) Gün Oylanabilmektedir. Böylelikle Haftanın Her günü Oynanan Maçlar Eşit Miktarda Oylamada Kalmakta ve Yarış Sırasında Oluşabilecek Adaletsizliklerin Önüne Geçilebilmektedir. Bu Nedenle Maçınızdan Hemen Sonra Golünüzü Kesmeniz ve Paylaşarak Oylarınızı Arttırmanızı Tavsiye Ederiz.Örneğin : 397. Hafta 31 Temmuz - 6 Ağustos 2023 tarihleri arasında yapılan maçlardan kesilen golleri kapsamaktadır. ve her gol 7 gün oylanacağından haftanın son günü atılan golünde eşit şartlarda 7 gün oylanabilmesi için 14 ağustos 00:00 a kadar oylamalar devam edebilmektedir. Özet olarak haftaya ait son günün üzerinden 7 gün geçtikten sonra 1. sırada yer alan gol haftanın golü olmaktadır.
Ziyaretçilerimizin oylarıyla , attığınız gol Haftanın golü sıralamasını 1. olarak tamamladıysa, ekibimiz sizle sonraki hafta içerisinde, üyelik bilgileriniz üzerinden iletişim kurar (mail) ve hediyeniz tarafınıza kargo ile gönderilir. Hediyenizi alabilmek ve sizle iletişime geçebilmemiz için , üyelik bilgileriniz doğrulanmış ve mail adresinizin aktif ve güncel olması gerekmektedir. Not: Gerçek dışı üyelik vs. gibi sahte oylama durumlarının tespiti durumunda golünüz sistem tarafından kaldırılır ve bir sonraki sıradaki gol haftanın golü ödülünün sahibi olur. Oylamalarda ekibimizin herhangi bir dahli yada yorumu bulunmamaktadır, tamamen kullanıcılarımızın oylarıyla goller belirlenir ve S.S.S bölümünde haftanın golü nasıl seçilir sorusunda oylama detayları belirtilmiştir.
"Haftanın Golü" Bölümüne Girdiğinizde Hem Bu Haftaki Gollerinizin Hemde Geçmiş Haftalarda Oluşturduğunuz Gollerin O Haftaki Sıralamalarını Kolayca Görebilirsiniz."Benim Golüm Kaçıncı Butonuna Bastığınızda O Hafta Kestiğiniz Tüm Gollerin Yarıştaki Durumunu Sıralı Şekilde Görebileceksiniz. Not: Haftanın Golüne Aday Olmak İçin Ücretsiz Olarak Üye Olmanız Gerekmektedir.
Yayın Süreleri, Tesisiniz de Bulunan İnternet Hızına Bağlı Olarak Değişmektedir.(Çoğu Tesisimizde maçlarınız 10-15 dk arasında yayına girmektedir.) Hem Tesisiniz Hemde Biz İnternet Sağlayıcıların Sunduğu En Yüksek Hızı Tercih Etmekteyiz,Fakat Alt Yapılardaki Sınırlılık Bazı Durumlardaki Gecikmelere Sebebiyet Verebilmektedir.Bu Konuda Göstermiş Olduğunuz Hoşgörü İçin Teşekkür Ederiz.
Sosyal Halı Saha Başta İstanbul Olmak Üzere Türkiye'nin Dört bir Yanında Hizmet Vermektedir. Şehrinideki Sahaları , Üye Tesis Arama Bölümünden İl/İlçe Seçimi Yaparak Görebilirsiniz. Sizin İlinizde Hala Sosyal Halı Saha yoksa, oynadığınız sahaya bizi tavsiye ederek , hem tesisinize katkı sağlar hemde maçlarınızı sosyalleştirebilirsiniz.
Saha Sahibi Yada Yetkilisi İseniz, "Sosyal Halı Saha Başvuru" Bölümünde Yer Alan Formu Doldurmanız Yeterli Olacaktır,Ekibimiz Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacak ve Ailemize Katılmanızı Sağlayacaktır.
Sosyal Halı Sahaya Üye Olmadan Dilediğiniz Maçı Yada Golü İzleyebilirsiniz. Fakat Üye Olmanın Getirdiği Bir Çok Avatajdan yararlanamazsınız Bu Avantajları Görmek İçin "Üye Olmanın Avantajları Nelerdir?" Sorusunu İnceleyebilirsiniz.NOT: Üye Olmak Ücretsizdir.
Cevap çok basit, Sizde üye tesislerimiz arasında yerinizi alın yüzbinlerce halı saha tutkununa kolayca ulaşın ve yeni müşteriler kazanın.
Sorunuzu İletişim Bölümündeki Formu Kullanarak İletmeniz Durumunda En Kısa Sürede Cevaplandırılacaktır.Halı Saha Maç Kayıt Hizmeti ve Maçların Kayıt Edilmesi Hizmeti , Sosyal Halı Saha Tarafından verilmektedir. Sosyal oyuncular , sosyal halı sahalar ve sosyal tribünler görmek için çıktığımız bu yolda bizi geliştirecek tüm fikirlerinize de açığız.