MENÜLER

Sıkça Sorulan Sorular

Maç Kayıtları ve Üyelik Ücretli midir?

Sosyal Halı Sahaya Üye Olmak Tamamen Ücretsizdir. Maç Kayıtları İçin Tesisinize Herhangi Bir Maç Kayıt Ücreti Ödemezsiniz. Tesisiniz Sosyal Halı Saha Üyesi Olup , Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek Adına Fedakarlık Etmekte ve Ücret Ödemektedir. Lütfen Tesisinize Bu Hizmeti Size Ücret Almadan Sağladığı İçin Duyduğunuz Memnuniyeti İletiniz.

Maç Kaydı Yapan Sahalar Nerede?

Sosyal Halı Saha Üyesi Olan Tüm Tesislerde Maçlarınızı Ücretsiz Olarak İzleyebilirsiniz.Üye Tesislerimiz Listesinden Size En Yakın Sosyal Halı Sahayı Kolayca Bulabilirsiniz.

Halı saha ve spor tesislerinin açılması ne zaman?Normalleşme takviminde uyulacak tedbirler nelerdir?

Yayınlanan normalleşme takvimine göre 1 haziran 2020 de spor tesislerinin açılacağı duyuruldu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 18 Mayıs ta yaptığı açıklamaya göre tüm “Tüm sektörlerde ilgili normalleşme planının hayata geçirilmesinde dikkat edilecek husuları gösteren rehberler açıklandı şeklinde belirtilmiştir.”Normalleşme takvimine göre uygulanması gereken tedbirler elimize ulaştıktan hemen sonra tedbirlerle birlikte buradan duyurulacaktır.Normalleşme takvimi,halısahalar ne zaman açılacak? , spor tesisleri ne zaman açılacak ,halı sahalardaki covid19 tedbirleri , halı sahalar normalleşme takviminde nelere dikkat edecek?

Ücretsiz Üye Olmanın Avantajları Nelerdir?

Sosyal Halı Sahaya Üye Olmak Tamamen Ücretsizdir.Üye Olduğunuzda Sitemizin Sunmuş Olduğu Tüm İmkanları Sınırsız Olarak Kullanabilirsiniz. Bu İmkanlar;Maçlarda , Gollerde ve Profillerde Yorum Yapabilme,Profil Oluşturarak Diğer Üyelerle Mesajlaşma,Arkadaşlarını Takip Edebilme ve Takip Edilme,Maçlardan Dilediğiniz Pozisyonu Kesebilme,Haftanın Golüne Aday Olabilme,Maçlara ve Gollere Oy Verebilme,Üye Tesislerle Mesajlaşabilme,Kendi Maç ve Gol Arşivinizi Oluşturabilme, Tüm Maçlarınızı ve Gollerinizi Sosyal Medyada Dilediğinizce Paylaşabilme,Tüm Sosyal Medya Hesaplarınızı Üyeliğinize Entegre Edebilme gibi Saymakla Bitmeyecek Bir Çok Avantajdan Hiçbir Ücret Ödemeden Yararlanabilirsiniz.

Bulunduğum Yere En Yakın Saha Nerede?

Bulunduğunuz Yere En Yakın Sosyal Halı Sahayı,Saha Arama Modülümüzü Kullanarak Bulabilirsiniz.

Her Saha Sosyal Halı Saha Mıdır?

Her Halı Saha Sosyal Halı Saha Değildir.Maç Yaptığınız Tesis Sosyal Halı Saha Üyesi Değilse Tesisinize Bizi Tavsiye Edebilir yada Tesisinizi "Sosyal Halı Saha Başvuru" Bölümünde Bulunan Form ile Tesis ve Yetkililer Hakkında Detaylı Bilgi Paylaşarak İletişime Geçmemize Yardımcı Olabilirsiniz.

Gol Kesme Sihirbazı Nasıl Çalışır?

Maç Videosunun Altında Bulunan Gol Kes Butonuna Pozisyonunuzun Başlangıç ve Bitiş Sürelerini (Dakika:Saniye ÖRN: 03:05-03:40 )Yazarak Dilediğiniz Anı Kesebilirsiniz.Kestiğiniz Video Otomatik Olarak Profilinizde ki "Gollerim" Bölümüne Eklenecektir. Golünüzün Oluşma Süresi Yoğunluğa Göre Değişiklik Gösterebilir,Golünüz Oluştuğunda Sistemde Kayıtlı Mail Adresinize Bildirim Gelecektir. Gol Kesebilmeniz İçin Sitemize Ücretsiz Olarak Üye Olmanız Gerekmektedir.

Haftanın Golü Nasıl Belirlenir?

Kesilen Her Gol Haftanın Golüne Otomatik Olarak Aday Olmaktadır. Haftanın Golü Oylaması İçin Her Gol Maç Saati Dikkate Alınarak 3,5 (Üç Buçuk)Gün Oylanabilmektedir. Böylelikle Haftanın Her günü Oynanan Maçlar Eşit Miktarda Oylamada Kalmakta ve Yarış Sırasında Oluşabilecek Adaletsizliklerin Önüne Geçilebilmektedir. Bu Nedenle Maçınızdan Hemen Sonra Golünüzü Kesmeniz ve Paylaşarak Oylarınızı Arttırmanızı Tavsiye Ederiz.

Haftanın Golü Yarışındaki Durumumu Nasıl Öğrenebilirim?

"Haftanın Golü" Bölümüne Girdiğinizde Hem Bu Haftaki Gollerinizin Hemde Geçmiş Haftalarda Oluşturduğunuz Gollerin O Haftaki Sıralamalarını Kolayca Görebilirsiniz."Benim Golüm Kaçıncı Butonuna Bastığınızda O Hafta Kestiğiniz Tüm Gollerin Yarıştaki Durumunu Sıralı Şekilde Görebileceksiniz. Not: Haftanın Golüne Aday Olmak İçin Ücretsiz Olarak Üye Olmanız Gerekmektedir.

Maç Bittikten Ne Kadar Zaman Sonra Yayına Girer?

Yayın Süreleri, Tesisiniz de Bulunan İnternet Hızına Bağlı Olarak Değişmektedir.(Çoğu Tesisimizde maçlarınız 10-15 dk arasında yayına girmektedir.) Hem Tesisiniz Hemde Biz İnternet Sağlayıcıların Sunduğu En Yüksek Hızı Tercih Etmekteyiz,Fakat Alt Yapılardaki Sınırlılık Bazı Durumlardaki Gecikmelere Sebebiyet Verebilmektedir.Bu Konuda Göstermiş Olduğunuz Hoşgörü İçin Teşekkür Ederiz.

Sosyal Halı Saha Hangi Şehirlerde Var?

Sosyal Halı Saha Başta İstanbul Olmak Üzere Türkiye'nin 4 Bir Yanında Hizmet Vermektedir. Şehrinideki Sahaları , Üye Tesis Arama Bölümünden İl/İlçe Seçimi Yaparak Görebilirsiniz. Sizin İlinizde Hala Sosyal Halı Saha yoksa, oynadığınız sahaya bizi tavsiye ederek , hem tesisinize katkı sağlar hemde maçlarınızı sosyalleştirebilirsiniz.

Tesisimi Sosyal Halı Üyesi Yapmak İçin Ne Yapmalıyım?

Saha Sahibi Yada Yetkilisi İseniz, "Sosyal Halı Saha Başvuru" Bölümünde Yer Alan Formu Doldurmanız Yeterli Olacaktır,Ekibimiz Size En Kısa Sürede Dönüş Yapacak ve Ailemize Katılmanızı Sağlayacaktır.

Üye Olmadan Kullanabileceğiniz Özellikler

Sosyal Halı Sahaya Üye Olmadan Dilediğiniz Maçı Yada Golü İzleyebilirsiniz. Fakat Üye Olmanın Getirdiği Bir Çok Avatajdan yararlanamazsınız Bu Avantajları Görmek İçin "Üye Olmanın Avantajları Nelerdir?" Sorusunu İnceleyebilirsiniz.NOT: Üye Olmak Ücretsizdir.

Halı Saha Müşteri Sayımı Nasıl Arttırabilirim?

Cevap çok basit, Sizde üye tesislerimiz arasında yerinizi alın yüzbinlerce halı saha tutkununa kolayca ulaşın ve yeni müşteriler kazanın.

Aradığım Cevabı Bu Bölümde Bulamadım?

Sorunuzu İletişim Bölümündeki Formu Kullanarak İletmeniz Durumunda En Kısa Sürede Cevaplandırılacaktır.Halı Saha Maç Kayıt Hizmeti ve Maçların Kayıt Edilmesi Hizmeti , Sosyal Halı Saha Tarafından verilmektedir. Sosyal oyuncular , sosyal halı sahalar ve sosyal tribünler görmek için çıktığımız bu yolda bizi geliştirecek tüm fikirlerinize de açığız.